top of page

Group

Public·16 members

Autod 2 Eesti Keeles Film 21


Autod 2 Eesti Keeles Film 21
Autod 2 on 2011. aastal ilmunud Ameerika animafilm, mis on järg 2006. aasta filmile Autod. Film on eesti keeles dubleeritud ja seda saab vaadata TV3 kanalil laupäeval, 19.30.


Filmis jätkuvad seiklused võidusõiduauto Pikne McQueeni ja tema sõbra Matuga, kes sõidavad ümber maailma, et osaleda Maailma Grand Prix'l. Kuid peagi satuvad nad rahvusvahelise spionaaži keerisesse ja peavad päästma maailma kurikaelte käest.


DOWNLOAD: https://urllio.com/2w3TEb


Filmis on palju põnevaid tegelasi, nagu näiteks Briti superagent Finn McMissile, Itaalia võidusõiduauto Francesco Bernoulli, Jaapani driftikuningas Shu Todoroki ja paljud teised. Filmis on ka külalisesinejad, nagu näiteks vormel-1 legend Michael Schumacher ja võidusõiduäss Lewis Hamilton.


Autod 2 on lõbus ja hoogne film, mis pakub nii naeru kui ka pinget. Film sobib igas vanuses vaatajatele ja on hea meelelahutus kogu perele. Film on valminud Pixari stuudios, mis on tuntud oma kvaliteetsete ja südamlike animafilmide poolest, nagu Lelulugu, Kalapoeg Nemo, Kollide kompanii ja teised.


Kui sa tahad näha Autod 2 filmi eesti keeles, siis ära maga maha laupäeva õhtut ja lülita sisse TV3 kanal. Või kui sa ei saa seda teha, siis saad kuulata filmi heliriba SoundCloudis. Naudi filmi ja ole valmis uuteks seiklusteks!


  • About

    Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

    Group Page: Groups_SingleGroup
    bottom of page